15

Любі друзі! Ми пропонуємо вам пригадати, що всі ми – Янголи, і в серці кожного з нас живе світло безумовної Любові. В дитинстві ми завжди захоплювались чарівниками та дивами. Давайте пригадаємо, що ми і є  ці  чарівники і чарівниці, добрі феї та інші казкові персонажи. Творити дива, надихати інших і вселяти в них щастя та радість може кожен, адже в душі у нас є невичерпне джерело любові, тепла, турботи, співчуття та милосердя. І коли даруєш всі ці багатства, завжди знайдуться і сили, і бюджет на гарну справу. І час, як не дивно, теж знаходиться, якщо тільки є бажання зробити життя оточуючих щасливішим.  Адже поруч з нами завжди є ті, кому можна допомогти.

Наш благочинний проект  триває  три роки. Ми намагаємось допомогти тим, хто цього потребує:  починалось все з дитячих будинків та  притулків для тварин, потім  життя підказало нові напрямки у вигляді допомоги захисникам в зоні АТО,  малозабезпеченим сім’ям та вагітним жінкам, які тікали від війни з  Донецької області.  Допомога є дуже різноманітною – придбати ліки, приготувати домашнє печиво, провести майстер-клас, заспівати пісеньку чи пожертвувати дитячий одяг, з якого виросли ваші дітки,  зробити привітальні листівки для тих, хто вже і забув про піклування рідних або просто погодувати безпритульних песиків. Серед іншого, дуже часто разом з нашими однодумцями і учасниками майстер-класів ми створюємо своїми руками різноманітні  вироби. Такі безкорисні подарунки  є проявом уваги до людей та знаком турботи: «Вас люблять! Про вас пам’ятають, з вами діляться промінцями тепла та любові!».

Ви не повірите, якою окриляючою іноді буває реакція  на дуже прості речі, зроблені своїми  руками і передані з частинкою вашої душі. Коли грянула війна, ми запропонували дівчатам в нашій компанії виступити в ролі берегинь:  провели декілька майстер-класів по виготовленню ляльок-мотанок та передали їх разом з пакетами одягу, ліками та іншою допомогою в один з батальйонів. Також дівчата сфотографувались зі своїми ляльками і ми написали супровідного  листа, описавши всі наші щирі прагнення і побажання козакам нашого часу. Коли у відповідь отримали фото наших захисників з цими ляльками-мотанками, такими недоречними на фоні БТР, трішки засоромлених, але всіх до одного з широченними усмішками, які осявали їх обличчя і на які просто не можливо було втримати усмішку у відповідь, тоді ми всі дуже зраділи – так, наше повідомлення  долетіло до призначення і виконало свою функцію – розповісти про зігріваючу Любов, подарувати Натхнення, окрилити і надати сил нашим захисникам.

А ви уявляєте, як реагують старенькі бабусі і дідусі на візити доброчинців?  Окрім дуже потрібних памперсів, дров на опалення, звичайного білого хліба (який є за делікатес для цих стареньких!) ми передаємо вітальні листівки для кожної бабусі чи дідуся. Вірите – вони забувають, хто і з якого приводу подарував їм ці душевні листівки, але і через рік зберігають їх на своєму пошарпаному столику біля кроваті. Чи не тому, що навіть промінчик сонця зігріває, якщо ти вже забув, що таке тепло і турбота…

Ми будемо раді, якщо ви приєднаєтесь до наших ініціатив. Ми завжди робимо це творчо, цікаво і в благості. Також ви можете підтримати благодійні ініціативи, якщо замовите виготовлення або придбаєте вже готовий подарунок, помічений спеціальною відміткою «благодійність», для своїх рідних чи друзів. Всі отримані кошти будуть направлені на допомогу тим, хто найбільше цього потребує. Також ви можете разом з нами зробити подарунок чи листівку і передати їх на благочинність, матеріали можуть бути ваші чи частково наші. Можливості для благочинності не обмежені і ми будемо раді почути ваші креативні ідеї, побажання, а також обмінятись досвідом та натхненням!

Також ми підтримуємо здоровий спосіб життя та гармонійний розвиток особистості, та з задоволенням можемо надати допомогу, поділитись знаннями та порадами в цьому напрямі.

Приєднуйтесь до наших ініціатив – ділитись любов’ю, красою та натхненням з кожним!

Чекаємо на вас у нашій  студії-салоні Розамелія! Бажаємо вам успіхів, творчого натхнення та задоволення від процеса!