Розамелія

Розамелія

Розамелія – це один з витворів флористичного мистецтва, що використовується, як правило, для фотосесій. Створення цієї диво-квітки схоже на чудо, адже в ваших руках з багатьох троянд народиться одна гігантська Розамелія. Коли Ви побачите цю красу, Ви зрозумієте, чому ми надихнулись Розамелією і обрали її в якості свого символа.

Клас - Весільний букет

Весільний букет

Весільний букет – вишукана краса та безмежна творчість. Використаєм декілька технік, поговоримо про види весільних букетів та тонкощі зберігання його якомога довше свіжим та гарним. Навички флориста не потрібні.

Класс - Моя перша композиція

Моя перша композиція

Ми пропонуємо створити композицію з живих квітів на флористичній губці. Це досить простий але ефектний спосіб, який не вимагає наявності навичок флориста і вдається всім на першому ж занятті. Ми використовуємо сезонні квіти і тим самим створюємо відповідний настрій – від ніжно-весняного до морозно-зимового.

Віночок

Віночок

Віночок – це жіноча прикраса неймовірної живої краси. Кожна дівчина, прикрашена живими квітами, перетворюється на богиню! Використаємо техніки тейпування та ватування. За допомогою цієї техніки створюються майже всі прикраси з живих квітів для жінок.

Жіночі прикраси

Жіночі прикраси

Жіночі прикраси – невід’ємний атрибут свят, балів та вишуканих вечорів. Поринемо у атмосферу романтичних прикрас. Також вони часто застосовуються при оформленні весілля. Використаємо клейову техніку та тейпування. Це наші незмінні помічники у створенні прикрас. Створимо бутон’єрку, прикраси для бокалів, браслети.

Класс - Букет із сезонних  квітів для жінки

Букет із сезонних квітів для жінки

Садові композиції дуже популярні влітку. Якщо у вас є дача, ви зможете кожного разу створювати неповторний букет як окрасу вашої оселі, подарунок чи навіть весільний букет – зараз популярні тематичні весілля, зокрема, на “винному” весіллі будуть доречними такі садові букети.

Класс - Чоловічий букет

Чоловічий букет

В наші часи чоловіків також можна привітати квітами. Та чи знаєте ви, що для чоловіків створюються особливі букети, відмінні від жіночих? Важливо передати повагу та вшанувати чоловіка відповідно до його соціального статусу. Поговоримо про особливості чоловічих букетів, обгорток та як відрізнити чоловічий букет від букету для жінки.

Класс - Ікебана

Ікебана

Дуже розповсюджена та популярна в готелях, СПА центрах та у великих приміщеннях. Поговоримо про стилі в флористиці, порядок розподілення рослинного матеріалу, форми композиції, закони пропорції. Ікебана дозволяє композиції тривалий час зберігати свіжий та гарний вигляд.

Класс - Букет на каркасі

Букет на каркасі

Існує декілька варіантів букетів на каркасі з використанням каркасів з матеріалів рослинного чи нерослинного походження. Це дуже креативні букети для поціновувачів високої краси. Не можна залишитись байдужим до таких цікавих витворів мистецтва. Застосуємо техніку фіксації та плетення каркасів.

Класс - Декор свічок живими квітами

Декор свічок живими квітами

Улюблена тема романтичних вечорів та весілля. Романтичну атмосферу смачній вечері додадуть свічки, прикрашені вишуканими живими квітами. Додайте настрою романтичному вечору та насолоджуйтесь ароматом квітів з вашою парою!

Класс - Композиция на стіл

Композиция на стіл

Використовується як прикраса столу на весіллях (стіл молодят), прес-конференціях, тренінгах, публічних виступах та в якості оздоблення на концертах. Розглянемо варіанти розташування квіток та форм. Попрацюємо зі зрізним матеріалом та різноманітним декором.

Класс - Новорічний або різдвяний вінок на двері

Новорічний або різдвяний вінок на двері

Традиційна прикраса походженням з Європи та США, яка останнім часом набула розповсюдження в наших домівках. Віночки дуже прикрашають оселю та надають чарівного різдвяного настрою на всі свята. Почаклуємо з мохом, хвоєю, ялинковими прикрасами, новорічним декором.

Класс - Різдвяна свіча на стіл

Різдвяна свіча на стіл

Бідь-який різдвяний стіл прикрасить вишукана свіча з ялинковими прикрасами та натуральними матеріалами, додасть казковості та ароматів лісу. Розглянемо правила підбору кольорів, симетрії/асиметрії. Поговоримо про правила виставлення свічок, застосуємо природні матеріали (мох, хвоя), ялинкові прикраси, новорічний декор.

Класс - Новорічна ялинка

Новорічна ялинка

Казкове диво своїми руками! Така ялинка може багато років створювати новорічний настрій в оселі та залишатись такою ж зеленою та вишуканою, а також збереже мінімум одне живе дерево! Поговоримо про методи підбору кольорів та закони симетрії/асиметрії, застосуємо природні матеріали (мох, хвоя) ялинкові прикраси, новорічний декор в клейовій техніці.

Класс - Ботанічний букет

Ботанічний букет

Весільний букет в стилі ботанічної флористики. Неймовірно вишуканий, ніжний та природній. Розглянемо варіанти розташування квіток та форм. Попрацюємо зі зрізним матеріалом та різноманітним декором.

Класс - Ботанічні прикраси

Ботанічні прикраси

Чарівні прикраси до вбрання лісової мавки чи чарівної феї. Витончені та ніжні браслети, гривні, маски та каблучки. Розглянемо варіанти розташування квіток та форм. Попрацюємо зі зрізним матеріалом та різноманітним декором.

Класс - Ботанічний декор оселі

Ботанічний декор оселі

Ботанічна композиція чудово прикрасить вашу оселю, дачну ділянку, готель чи ресторан. Поговоримо про методи підбору кольорів та закони симетрії/асиметрії, застосуємо природні матеріали: мох, хвоя, рослини, прикраси, камінці.

Класс - Ботанічний акваріум

Ботанічний акваріум

Казковий подарунок з живою рослиною витривалий та непримхливий. Поговоримо про методи підбору кольорів та закони симетрії/асиметрії, застосуємо природні матеріали: мох, хвоя, рослини, прикраси, камінці.