Лялька-мотанка

Лялька-мотанка – одна із найдревніших іграшок і сакральних предметів нашого народу. Здавна у кожній родині лялька-мотанка виконувала роль оберегу, була символом мудрості, зв’язку між поколіннями; вона несе в собі тепло людських рук, любов і турботу, з якою створена. Рекомендуємо цей майстер-клас для діточок.

Класс - Декор з кавових  зерен

Декор з кавових зерен

Кава може використовуватись не лише традиційним способом – для приготування ароматного напою. Ми пропонуємо створити елементи декора, прикрашені кавовими зернями. Це може бути рамка для фотографії, свічка, кавове дерево, серце для квітів у горщику або навіть картина. Такий подарунок буде цінним для кавоманів.

Класс - Солоне печиво – Різдвяна прикраса на ялинку

Різдвяна прикраса на ялинку

Скляні кульки, якими ми зараз прикрашаємо свої ялинки, з’явились порівняно недавно. Більш давніми прикрасами були цукерки, яблука та печиво. Ми пропонуємо розмалювати солоне печиво різних форм, створивши тим самим неповторну атмосферу Різдва. Рекомендуємо цей майстер-клас для діточок.

Клас - Адвент календар для діточок

Адвент календар

Пропонуємо Вам створити святковий настрій для своєї малечі: адвент-календар – це 31 подарунок, щоб кожного дня в грудні малеча отримала подаруночок, секретик або загадку. В маленькі мішочки можна вкласти завдання: скласти казочку, заспівати пісню, пройти міні квест. А на 31 грудня повинен бути сюрприз від Діда Мороза.

Клас - Валяння вовни. Сухе валяння

Сухе валяння вовни

Існує декілька методів валяння вовни. Пропонуємо Вам техніку сухого валяння, яку використовували бабусі для виготовлення валянок довгими зимовими вечорами. Ми пропонуємо виготовити іграшку. Такий подарунок здатний передати Ваше тепло та енергетику, які збережуться в іграшці на тривалий час.

Клас - Валяння вовни. Мокре валяння

Мокре валяння вовни

На майстер-класі ми пропонуємо познайомитись з одним з методів валяння вовни – технікою мокрого валяння. Цю техніку використовували для декору сумочки, наволочки або створення картини. Також можливо створити мандалу – і Ви дiзнаетесь про змiст створеноi Вами неповторноi мандали.

Класс - Викладування картин вовною

Викладування картин вовною

Пропонуємо Вам відкрити техніку викладання картин вовоною методом витягування, яка дозволяє отримати картину в результаті пошарового викладання кольорової вовни на тканину під скло. Вовна забезпечує багато живописних можливостей – від ніжних переходів до насичених фарб.

Класс - Класичний декупаж

Класичний декупаж

Це техніка декорування різноманітних предметів методом накладання малюнку або орнаменту на предмет та покривання лаком. Декупаж перетворить звичайну шкатулку, дерев’яну іграшку чи інший виріб на витвір мистецтва. Обирайте настрій, кольорову гаму – і гайда чаклувати над подарунком!

Класс - Шебі шик

Шебі шик

«Шебі шик» означає потертий шик чи потертий блиск і цілковито виправдовує свою назву. Завдяки декоруванню дерев’яними предметами в стилі Шебі шик, ми можемо зануритися в атмосферу старої доброї Англії. Пропонуємо нанести малюнок на кухонну дошку, щоб створити особливу атмосферу на вашій кухні.

Класс - Зворотній декупаж

Зворотній декупаж

Це техніка декорування різноманітних предметів, методом накладання малюнку або орнаменту на предмет та покривання лаком. Використовується для скляного посуду, тарілок, ваз, оргскла. Такий посуд після декупажу стає більш декоративним, мити його під натиском води вже не буде можливим.

Класс - Декорування та декупаж свічок

Декорування та декупаж свічок

Ідея декорувати звичайні свічки не нова і здобуває все більшу популярність в наші дні. Це не дивно, адже свічка є символом домашнього вогнища, тепла і затишку. На цьому майстер-класі можна буде задекорувати свічку малюнком, кавовими зернами чи іншими елементами.

Класс - В’язання руками

В’язання руками

Ви не повірите, але своїми руками можна навіть в’язати! Без жодних спиць та крючків. Як правило, ми пропонуємо сміливе поєднання різних ниток, яке доповнює неповторний стиль речей, в’язаних руками. Зимовий шарфик, сплетений своїми руками, зігріє в морозний день і стане чудовим доповненням Вашого чарівного образу.

Класс - Квітка з тканини

Квітка з тканини

Ми пропонуємо Вам створити стильну прикрасу у вигляді текстильної квітки. Її можна використати для декорування заколки для волосся, сукні, шарфику чи навіть сумки. Така квітка буде чудовим класичним подарунком для дівчинки або стане Вам у нагоді як стильний аксесуар до жіночного вбрання.

Класс - Етнічний оберіг «Ловець  сновидінь»

Етнічний оберіг «Ловець сновидінь»

Як будь-який оберіг, ловця сновидінь краще зробити власноруч, вплести в нього пір’їнки, бусінки та дзвіночки, а найважливіше – свої добрі думки та молитви. Ловець сновидінь “фільтрує” сновидіння, пропускаючи лише добрі; страшні заплутуються і насвітанку розсипаються.

Класс - Миловаріння

Миловаріння

Технологія миловаріння дуже екологічна, без використання шкідливих компонентів. Ви зможете створити своє мило з улюбленим ароматом, улюбленого кольору та з різними добавками, прикрасити Ваш виріб пелюстками троянд, квітками лаванди. Творчий процес не обмежується нічим, окрім Вашої фантазії.

Класс - Листівки на будь-яке свято. Різні техніки скрапбукінгу

Листівки на будь-яке свято. Різні техніки скрапбукінгу

Досить часто рукоділля починається саме з листівки. В залежності від свята ми запропонуємо Вам різні варіанти декорування, оскільки маємо величезну практику виготовлення листівок з різних нагод. До декору можно додавати вишивання, стрази, мереживо.

Класс - Квілінг Різні техніки скрапбукінгу

Квілінг

Ми познайомимо Вас зі способом виготовлення прикрас із скручених в спіраль паперових смужок. Цю техніку називають квілінг або паперовою філігран’ю. Дуже стильно виглядають листівки, виготовлені за допомогою техніки квілінг.

Класс - Нерозлучники

Нерозлучники

Нерозлучники – це традиційна весільна лялька-оберіг, символ нерозривного союзу, вірності, любові та сімейного єднання. Парочка, яка завжди тримається за руки. Це в основному весільна лялька, але дарувати її можна не лише на річницю весілля, а й просто закоханій парі, якій Ви бажаєте ніколи не розлучатись.

Класс - Плетіння браслета Шамбала

Плетіння браслета Шамбала

Для створення шамбали використовується каміння, яке підбирається спеціально для конкретної людини (можна обрати за показниками астрологічної карти – окрема послуга). Правильно обране наповнення може допомогти розвинути жіночність, гармонізуватись. Каміння оплачується окремо.

Класс - Плетіння браслета трирівневої Шамбала

Плетіння браслета трирівневої Шамбала

Це більш складний рівень для тих хто вже навчився створювати прості шамбали. В плетінні застосовуватимуться техніки макраме. Така шамбала також наповнюється відповідними властивостями, якщо підібрати відповідне натуральне каміння. Каміння оплачується окремо.

Класс - Скрапбукінг

Скрапбукінг

Вишукана техніка декору. Додасть вашому весільному альбому, обкладинці улюбленої книги чи записничку неперевершеної індивідуальності, а ви виконаєте іі у своєму особистому стилі. На майстер-класі ми виготовимо власний записничок.

Класс - Скрапбукінг  коробки

Скрапбукінг коробки

Пропонуємо на майстер-класі власноруч виготовити коробку з картону та прикрасити елементами декору. Така річ буде у нагоді як коробка для подарунку або натурального шматочка мила. Картон міцний, тому коробка може служити для зберігання власних прикрас чи листівок.

Класс - Берегиня

Берегиня

Один з різновидів етнічних ляльок, створюється виключно з натуральних матеріалів. Досить часто Берегиня створювалась в якості оберегу перед довгою дорогою чи для козаків, які від’їжджали до Січі. Ми пропонуємо простий варіант виготовлення ляльки в етно-стилі, і впевені, що Вам сподобається. Рекомендуємо для діточок.

Класс - Плетіння мандал

Плетіння мандал

Мандали – це схематичні малюнки, що передають внутрішній стан людини. Плетення мандали можна порівняти з медитацією, під час якої думки стають повільними, людина відновлює стан внутрішньої гармонії. Це своєрідний оберіг, вона допомагає не лише зрозуміти себе, але й знайти шляхи для вирішення життєвих питань.

Класс - Писанка

Писанка

Яйце, декорованє традиційними символами, які пишуться за допомогою воску та барвників. З давних давен символи на писанці несуть обрегове значення, всілякі побажання та привітання. Тож ми пропонуємо не чекати Великодня, а створити свою родову, жіночу, оберегову чи вітальну писанку.

Класс - Велосипедик зі шпагату

Велосипедик зі шпагату

Пропонуємо вам власноруч виготовити предмет декору – велосипедик зі шпагату. Його можна використати як підставку під квітковий горщик або під вазу з декоративними квітами. Він досить міцний, щоб витримати невеличкий горщик з квітами. Основа його конструкції – дріт.

Класс - Новорічний дзвоник

Новорічний дзвоник

Це дуже веселе заняття, що наближає нас до різдвяних свят. Техніка плетіння нагадує плтіння мандал, а також занурює у світ гармонії та спокою. Не дарма кажуть, що дзвоники – це Боже провидіння. В плетінні використовуються кольорові дротики.

Класс - Декупаж новорічних кульок

Декупаж новорічних кульок

Пропонуємо Вам виготовити новорічний декор та прикрасити ялинки кульками з декупажем. Це не прості кульки, всередині них можна залишити побажання та привітання. Або зіграти в квест. Такі кульки залишаться цілими, навіть якщо ними будуть гратись дітки. На майстер-класі ми використаємо дві техніки декупажу: класичний та зворотній.

Класс - Плетіння браслету чи намисто

Плетіння браслету чи намиста

На майстер класі спробуємо плетіння бісером. З бісеру можна створити безліч прикрас до вишуканого та жіночного образу. До намиста також можна створити сережки та кільцяв цій техніці.

Класс - Вовняне намисто

Вовняне намисто

На майстер класі використаємо техніку мокрого валяння вовни. Таке намисто дуже прикрашає зимні сумки. Намистинки можна використати для декору сумки чи шапочки. Також можна створити комплект з сережок та кільця.

Класс - Декупаж  кульок-валентинок

Декупаж кульок-валентинок

Пропонуємо вам зробити неповторну валентинку для коханого в стилі декувпаж. Ця валентинка з сюрпризом. В середині буде знаходитись привітання чи віршик про кохання. На майстер-класі ми використаємо дві техніки декупажу: класичний та зворотній.

Класс - Вовняні квіти

Вовняні квіти

На майстер класі використаємо техніку мокрого валяння вовни. Квіти дуже поширено використовуються для зачісок, обручів, шпильок, прикрашають зимові сукні, сумки чи шапочки.

Класс - Коник з шпагату

Коник з шпагату

Коники улюблені тваринки у діточок. Який малюк не мріяв у дитинстві мати власного коника та ще й щоб мама зробила його власноруч. Використаємо техніку плетіння з шпагату та задекоруємо готовий витвір.

Класс - В’язання гачком янголів

В’язання гачком янголів

Процесс в’язання гачком дуже різноманітний. То ж ми застосуємо лише декілька основних прийомів. Янгол невеличкий тож мі сподіваємось встигнути його зробити. Це надлегке боже створіння можливо відтворити за допомогою всього двох речей: гачка та ниток.

Класс - Канзаши

Канзаши

Японські атласні квіти зі стрічок та тканини. Техніка цунамі канзаші прийшла до нас з Японії. Її винайшли гейші для прикрашання зачісок. Впродовж майстер-класу ми запропонуємо дві техники в цьому стилі. То ж ви зможете обрати той що буде до вподоби.

Класс - Витражний розпис

Витражний розпис

Це казкова техніка розпису на склі. Вона зачаровує та надихає. З ії допомогою можна створити ліхтарик, розписати вікно чи пляшку, посуд, створити картину. На додаток, такий посуд можна використовувати у побуті ще довгі роки.

Класс - Вишивка хрестиком для початківців

Вишивка хрестиком для початківців

Цей майстер-класс розрахован на тих хто зовсім не вміє вишивати хрестиком чи робить це аби як. В наші часи набуло популярності вишивання картин та вітальних листівок. То ж навіть якщо ви ще не вмієте вишивати то це легко виправити головне бажання.

Класс - Вишивка гладдю  для початківців

Вишивка гладдю для початківців

Цей майстер-класс розрахован на тих, хто зовсім не вміє вишивати гладдю. Цей стиль широко застосовується в декорі листівок, суконь, скриньок. Тож навіть якщо ви ще не вмієте вишивати, це легко виправити, головне – бажання.

Класс - Малювання кольорових мандал

Малювання кольорових мандал

Малювання кольорових мандал покликане відобразити ваш внутрішній світ в кольорах та візерунках. Це частина арт-терапії та гармонізації внутрішнього стану людини. Наприкінці майстер-класу можна буде дізнатись тлумачення використаних кольорів та форм.

Класс - Мехенді

Мехенді

Це древнє східне мистецтво розпису тіла хною візерунками. Вони використовувались на весіллях та прикрашали жінок, додаючи їм жіночності та виточеної привабливості. На відміну від татуажу, хна тримається на тілі від одного тижня до двох та буває різних кольорів. На додаток вона корисна для шкіри.

Класс - Декупаж по тканині

Декупаж по тканині

Декупаж по тканині– це ще один цікавий та простий вид декупажу. Декоруемо поверхню тканини. Таким чином можно оздобити одежу, скатертини, серветки, диванні подушки або зробити красиве панно.

Класс - Вироби з фетру

Вироби з фетру

Фетр надає великий простір для творчості. Бездоганний для створення іграшок, прикрас для оселі, аксесуарів. Добре комбінувати з папіром в скрапбукінгу та вовною.

Класс - Макраме

Макраме

Макраме – це різновид рукоділля, заснований на плетінні вузлів. Його історія починається ще з часів єгипетських пирамид. Застосовуеться для кімнатних горщиків, у вигляді кашпо, пояси, елементи одягу, сумки.

Класс - Плетіння кіс

Плетіння кіc

Вивчімо основні види плетіння кіс, близько 10 різновидів зачісок з використанням «риб’ячого хвосту», зворотнє та пряме плетіння, плетіння в 4 та 5 пасм, французька коса, вісімка, равлик та ін.